Okolie

Nestville park

Nestville Distillery

Doklady z 18. storočia dokumentujú stáročnú tradíciu liehovarníctva na severnom Spiši.

Spoločnosť Nestville Distillery nadväzuje na staré liehovarnícke tradície severného Spiša, ktoré sú historicky dokumentované a merané už tri stáročia. Túto jedinečnosť sa spoločnosť rozhodla využiť a obnoviť vo svojej výrobe liehovín, ktoré z veľkej miery pripomínajú tradíciu, históriu a zručnosť ľudí žijúcich v tomto regióne.

Okrem najmodernejšieho liehovaru a novej likérky, vytvorila spoločnosť Nestville Distillery v Hniezdnom aj expozíciu histórie a súčasnosti liehovarníctva a s ním spojených remesiel na Severnom Spiši. Návštevníci expozície môžu vidieť prierez histórie a súčasnosti liehovarníctva v zaujímavej a atraktívnej forme.

www.nestville.sk
Nestville Chocolate

Nestville Chocolate

História, skúsenosť, tradícia...

V minulosti bola čokoláda považovaná aj za posvätný nápoj. Už vtedy ľudia verili, že tento nápoj dokáže dodať silu na celý deň. Bola nápojom panovníkov a kráľov. Čokoládu využívali aj ako afrodiziakum. Má nepochybne blahodarné účinky na ľudský organizmus. V dnešnej uponáhľanej dobe si človek nestihne vychutnať tú výnimočnú chuť, preto chceme, aby ste sa na chvíľu zastavili a strávili s nami krásne chvíle pri kvalitnej čokoláde, chuti belgických praliniek a množstva zaujímavostí, ktoré Vám Nestville Chocolate ponúka.

www.nestvillechocolate.sk
Nestville taberna

Nestville taberna

Ochutnajte zaujímavú chuť nového nepasterizovaného, nefiltrovaného piva Nestville Beer v spojení s gastronomickým potešením. Tieto pôžitky si môžete vychutnať v novootvorenom remeselnom pivovare spojeného s reštauráciou – Nestville Taberna.

Zavítajte do novovybudovaného remeselného pivovaru Nestville Taberna, nachádzajúceho sa v areáli Nestville Parku, ktorý nadväzuje na dlhoročnú tradíciu varenia piva v obci Hniezdne. V pivovare s neopakovateľnou atmosférou spoznáte históriu a výrobu piva a ochutnáte nefiltrované a nepasterizované poctivé pivo varené z najkvalitnejších surovín – sladu, miestnej vody, chmeľu a pivovarských kvasníc. K dobrému pivu patrí neodmysliteľne aj chutné jedlo ponúkané kuchyňou našej reštaurácie, ktoré vám v harmonickom spojení s týmto zlatistým mokom prinesie nezabudnuteľný kulinársky zážitok.

www.taberna.sk
Detské ihrisko

Detské ihrisko

Zatiaľ čo sa deti budú šantiť, vy môžete relaxovať a v pokoji si vychutnať svoju obľúbenú belgickú čokoládu či sladký zákusok domácej výroby.

Zažite so svojimi detičkami nekonečné množstvo zábavy a dobrodružstva na detskom exteriérovom ihrisku, ktoré je súčasťou čokoládového kráľovstva Nestville Chocolate! Ihrisko obklopené slivkovým sadom disponuje visiacimi a pružinovými hojdačkami, preliezkami, lanovou pyramídou, šmýkačkami i dreveným domčekom s toboganom. Atraktívnou dominantou je bocianie hniezdo s toboganovou šmýkačkou a balančnými prvkami. Všetky atrakcie detského ihriska poskytnú nielen bezpečnú zábavu, ale aj harmonický a všestranný rozvoj vašich detičiek. Presvedčte sa sami a navštívte nás, čím vyčaríte vaším detičkám široký úsmev na tvári.

Nestville Apartments

Nestville Apartments

U nás svoj pobyt ne-prežijete, u nás ho zažijete.

V Nestville apartments Vám ponúkame viac ako len ubytovanie v štýlovo zariadených apartmánoch. Nestville apartments je súčasťou turistickej atrakcie Nestville park, kde sa snúbi minulosť s prítomnosťou. Vydajte sa na cestu poznávania tradičných remesiel, výroby prvej slovenskej whisky, nechajte sa rozmaznávať v jedinečnej Nestville Chocolate a spoznajte okolitú prírodu priamo zo sedla. Využite jedinečnú polohu Nestville apartments, ktorá je bránou na výlety do blízkych Tatier, Pienin, na Ľubovniansky či Spišský hrad. Pochutnať si taktiež môžete na tradičných chutných mliečnych a mäsových výrobkoch, ktoré Vám ponúkame v Nestville Market.

www.nestvilleapartments.sk