Nestville Horses
Horses Resort

Nestville horses

Rovnako ako v starovekom Ríme a na vrcholoch Tirolských Álp, aj my obdivujeme krásu a ušľachtilosť frízskeho plemena ako aj silu a všestrannosť Haflingov. Preto sme sa rozhodli priniesť tradičný chov týchto majestátnych koní aj k nám na Slovensko a vytvoriť tak jedinečnú a vzácnu príležitosť pre všetkých návštevníkov nášho krásneho kraja.

Vďaka úzkej spolupráci s Holandskom, odkiaľ frízske plemeno pochádza, máme v našej stajni tie najlepšie frízske kone, ktoré sú zapísané v Holandskej kráľovskej knihe - De Koninklijke Vereniging "Het Friesch Paarden-Stamboek"

Horses Resort

Naším cieľom je nielen zveľaďovanie a šľachtenie týchto plemien, ale aj vytvorenie podmienok pre ich rozšírenie na Slovensku. Na tieto účely sme vytvorili celý jazdecký areál, v ktorom ponúkame mnoho jazdeckých, ale i zážitkovo-poznávacích služieb.

Príďte si k nám aj Vy oddýchnuť od každodenného uponáhľaného života, splňte si detské sny a zrelaxujte na chrbte týchto ušľachtilých zvierat. Po príjemne strávenom čase s našimi koňmi, Vás radi privítame aj v novootvorenej Nestville Taberne, kde si môžete pochutnať na pravom remeselnom pive alebo v Nestville Chocolate, kde na tých menších, ale aj milovníkov čokolády čaká sladké dobrodružstvo. Tešíme sa na Vašu návštevu.

Frízsky kôň Hafling Poník

Naše kone

Služby

Jazdecká škola

Galéria

Mapa areálu

LEGENDA

Č Čokoládovňa
HB Hlavná brána
P Parkovanie
V Vstup do jazdeckého areálu / pokladňa
T Tribúna
J Jazdecká aréna
K1 Koniareň 1 a klubovňa
K2 Koniareň 2
H HALA – krytá jazdecká hala
PU Parkovanie ustajnených koní K2